Vizyonumuz

Geleceği tasarlayacak inovatif ürünlerimiz ve çalışmalarımız ile hem markamızı, hem de ülkemizin bu alandaki gücünü ileriye taşımaktır.

Misyonumuz

Bankacılık sektöründe ve uluslararası düzeyde finansal teknolojilere yön vermek, ülkemizin bu alanda ses getirecek yenilikçi teknolojilere imza atması için çalışırken, sektörün gelişimine de katkıda bulunmaktır.

Firmamız Hakkında

DGI·WORKS (OVIA™) yeni nesil bankacılık teknolojileri üzerine çalışan %100 Yerli Semayeli Türkiye’de kurulu bir FinTech (Finansal Teknolojiler) şirketidir. Başta yerli ATM olmak üzere, bankacılık ürünleri konusunda yenilikçi çalışmalar yapan DGI WORKS, dünya piyasasına yüksek güvenlikli ve performanslı bankacılık ürünleri üretmektedir.

2018 sonunda başlattığı ortaklık süreci ile Güney Koreli ATEC AP (LG Group) firmasıyla birleşip OVIA™ markalı inovatif ATM’leri pazara çıkarmıştır.

Ürünleri arasında ATM, STM (Smart Teller Machine), OTM (Open Teller Machine), BTM (Bitcoin Teller Machine), ETM (Exchange Teller Machine), ITM (Intelligent Teller Machine), MDM (Media Display Module), Antiskimming Kart kopyalama engelleyici cihaz ve Cardmatic POS Payment Kiosk bulunmaktadır.

Tarihçe

null

2013

ArGe çalışmaları başladı

null

2014

Türkiye’nin ilk yerli mobil ATM’sinin prototipi üretildi.

“STM”

null

2015

SD Group ve Gateinside desteği ile şirketleşildi.

İlk STM satışı yapıldı.

null

2016

Recycle STM cihazı piyasaya sürüldü.

İlk ihracat gerçekleştirildi.

MDM ürünümüz piyasaya sürüldü

null

2017

MDM, STM ve Antiskimming ürünlerinin ihracatı yapıldı. Full fonksiyonlu yeni nesil yerli ATM’nin prototipi üretildi.
null

2018

OTM (Open Teller Machine), BTM (Bitcon Teller Machine) ve ETM (Exchange Teller Machine) ürünlerinin ARGE çalışmalarına başlandı.
null

2019

Güney Koreli ATEC AP (LG Group) firması ile ortaklık sürecine girildi.
OVIA™ markası tescil edildi. OTM, BTM ve ETM ürünlerinin prototiplerinin
tamamlanması planlanmaktadır.
null

2020

Türkiye’de ATM ArGe Merkezi Üretim Fabrikasının faaliyete girmesi için çalışma yapılmaktadır.